Sign in to follow this  
Nerval

Poszukuje ludzi do wspólnej gry

Recommended Posts

Nerval    0

Cześć, 

po kilku latach przerwy od MMO postanowiłem wrócić do świata Aiona. 
Jakiś czas temu stworzyłem SM'a  i pomalutku buduje podstawowy sprzęt na 65.
Nie ukrywam, jest ciut ciężej niż kiedyś, ludzie mają porobione sety i początek w PVP nie jest tak kolorowy jak by się chciało(nawet grając jako SM :P) .  Nie zabiera jednak to  przyjemności z gry, a jedynie podnosi poprzeczkę ciut wyżej.
Po chwili grania, nacieszenia się całą otoczką "wielkiego powrotu po latach" idzie odczuć brak swojej załogi do wspólnych wypadów. Insty/PVP z randomami da radę zrobić, wiadomo, ale swoja ekipa to swoja ekipa. 
Jak w temacie, szukam ludzi do wspólnej zabawy. Nie ma znaczenia czy pierwszy raz spotykasz się z tym tytułem czy jesteś powracającym weteranem. 
Początkujących wprowadzę w świat gry ! Objaśnię mechaniki, systemy walki oraz postaram się odpowiedzieć na zadane pytania na tyle, na ile pozwoli mi zachowana w głowie wiedza :) 
Nie widzę problemu aby stworzyć nową postać i bić lvl równo z Tobą. Zrobię Clera i już mamy solidną podkładkę pod instancje.

Mam 26 lat, stałą pracę, rodzinę więc nie jest to już "hardcorowe granie", a casualowa przyjemność. Loguje się głównie wieczorową porą. Korzystam z komunikatorów ts3 oraz Discord. Zależy mi, aby przyszli kamraci posiadali mikrofony - szczególnie gracze, którzy dopiero rozpoczynają przygodę. Znacznie łatwiej i szybciej jest coś wytłumaczyć zachowując ciągłość komunikacji :)

Post postaram się zamieścić jeszcze w kilku innych miejscach i mam nadzieję, że uda nam się coś razem stworzyć. 

Pozdrawiam :) 





 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dorisss7    0

Hej. Ostatnio wróciłam do grania, namówiłam do tego również koleżankę i właśnie szukamy jakiegoś fajnego polskiego legionu. Nie jesteśmy szczególnie zaawansowanymi graczami, sama trochę grałam, ale do weterana to mi daleko.  Aktualnie mamy 21 lvl, ale pewnie szybko nadrobimy. Jeśli dalej szukasz ludzi, to jesteśmy chętne :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nerval    0

Cześć ! :)
Super, że napisałaś. 
Ja również w dalszym ciągu jestem zainteresowany. 
Jak wrócę z pracy, to podeśle w wiadomości prywatnej swój nick i Discorda :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Minek    0

Cześć, dalej aktualne? Wróciłem do gry po roku przerwy i fajnie by było pograć z kimś a nie tak latać samemu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this