Sign in to follow this  
Xpresskill

Campaign problem

Recommended Posts

Xpresskill    0

cant continue  that campaign  because the npc that i talk to  don't let me go to third step to kill spirits 

please help 

Share this post


Link to post
Share on other sites
pein666    0

witam, niestety mam podobny problem i nie moge ukonczyc kampani z heiron  rozbiłem  5 obeliskow a nawet 6 i nic! co mam zrobic??Aion0004.thumb.jpg.a3e6307d99351bc7b31d6aa0dfc02844.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
sophisticated    241
2 часа назад, pein666 сказал:

witam, niestety mam podobny problem i nie moge ukonczyc kampani z heiron  rozbiłem  5 obeliskow a nawet 6 i nic! co mam zrobic??Aion0004.thumb.jpg.a3e6307d99351bc7b31d6aa0dfc02844.jpg

Dzień dobry!
Informacja została przekazana do administracji. Prosimy o cierpliwość. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
sophisticated    241
3 часа назад, pein666 сказал:

witam, niestety mam podobny problem i nie moge ukonczyc kampani z heiron  rozbiłem  5 obeliskow a nawet 6 i nic! co mam zrobic??Aion0004.thumb.jpg.a3e6307d99351bc7b31d6aa0dfc02844.jpg

Należy zmienić język klienta na angielski i problem zostanie rozwiązany.

Share this post


Link to post
Share on other sites
pein666    0

Witam znowu problem z kampania! tym razem dalej! tutaj powinna byc ksiażka z tego co pamietam! a jej niema! a nawet wedlug mapki powinna byc!Aion0007.thumb.jpg.9653b46594382416007cd8c11c1b72dd.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
sophisticated    241
4 часа назад, pein666 сказал:

Witam znowu problem z kampania! tym razem dalej! tutaj powinna byc ksiażka z tego co pamietam! a jej niema! a nawet wedlug mapki powinna byc!Aion0007.thumb.jpg.9653b46594382416007cd8c11c1b72dd.jpg

image.png.d22bc21fca326857a3f9edc22e32b0b9.png

Dzień dobry!
Zadanie działa poprawnie, książka jest trochę dalej.

Share this post


Link to post
Share on other sites
pein666    0

dzieki, choc niewiem dlaczego akurat na tym serwie jest tu ale spoko dzieki! jeszcze jedno pytanie dlaczego niemoge napisac ze rekrutuje czlonkow na chwile moglem a teraz juz nie?  zła komenda czy jak? czy powinna byc czy cos pomyliłem?   /RecruitGroupMembers i spacja i powinno wejsc?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
sophisticated    241
8 минут назад, pein666 сказал:

dzieki, choc niewiem dlaczego akurat na tym serwie jest tu ale spoko dzieki! jeszcze jedno pytanie dlaczego niemoge napisac ze rekrutuje czlonkow na chwile moglem a teraz juz nie?  zła komenda czy jak? czy powinna byc czy cos pomyliłem?   /RecruitGroupMembers i spacja i powinno wejsc?

 

Tak, polecenie jest poprawne lub możesz użyć skrótu klawiaturowego Shift+V i kliknąć "Opublikuj ofertę". 

Share this post


Link to post
Share on other sites
pein666    0

dlatego pytalem bo polecenie jednego dnia wchodziło a teraz juz nie? i nic z tego nawet dokladnie skopiowalem z czatu to co ci napisałem i lipa dalej po spacji niewchodzi grupa?? i niewiem dlaczego?? przeciez na tym serwie niema goldpacka? wiec niewiem o co chodzi? prosze o pomoc!i czy oferta jest opublikowana czy nie nic z tego ramka niewchodzi po spacji!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this