Sign in to follow this  
Humeniuk

Лаунчер не працює

Recommended Posts

Humeniuk    0

Я завантажив гру з fex net, але при відкритті архіву була така помилка, тому останню папку я розархівував власноруч. При відкритті лаунчера кнопка "грати" неактивна і можна лише зареєструватися і встановити гру. При натисканні на кнопку встановити нічого не відбувається (бо вона вже встановлена). При натисканні на реєстрацію переходить на сайт гри, де я авторизувався, але в лаунчері авторизація не з'являється. Я пробував навіть створити новий акаунт, але в лаунчері авторизація не з'явилась.

photo_2023-06-02_15-02-29.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
sophisticated    241

Доброго дня! 

Підскажіть, будь ласка, чи є у Вас можливість завантажити гру через торрент? Прошу Вас перевірити чи архів було повністю завантажено, а також зробити скріншот лаунчеру з помилкою (+перевірити чи вказаний шлях до папки з грою в лаучері). 

Посалиння на актуальну версію лаунчеру - https://euroaion.com/files/euroaion.exe

Share this post


Link to post
Share on other sites
Humeniuk    0

Через торрент гра не завантажується взагалі, а через лаунчер дуже низька швидкість, хоча з інтернетом усе добре. Архів завантажився повністю, але в одній папці було інше розширення, може тому вона не відкривалась. В лаунчері ніякої помилки не показує, але не працює ні вхід ні установка

Screenshot_1.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
sophisticated    241

Проблема пов'язана з відсутніми файлами гри. Підскажіть, будь ласка, яким чином ви розпаковували ахрів? Через файл EuroAion.part01.exe? Також була виконана перевірка можливості завантаження гри через торрент помилок не виявлено, завантаження відбувається без проблем. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Humeniuk    0

Так, розархівування через файл EuroAion01, але під час відкривання архіву останньої папки вибивало помилку, тому я розархівував власноруч. Можливо у мене якийсь невдалий торент, тому що там вибивало помилку постійно

Share this post


Link to post
Share on other sites
sophisticated    241
4 минуты назад, Humeniuk сказал:

Так, розархівування через файл EuroAion01, але під час відкривання архіву останньої папки вибивало помилку, тому я розархівував власноруч. Можливо у мене якийсь невдалий торент, тому що там вибивало помилку постійно

Спробуйте ще раз відкрити архів через потрібний файл, якщо помилка не зникне, то спробуйте встановити клієнт uTorrent (саме через нього була виконана перевірка завантаження). 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Humeniuk    0

Я завантажив uTorrent і за його допомогою встановив гру. Тепер все працює, але в грі часто з'являється помилка "з'єднання з ігровим сервером розірвано"

Share this post


Link to post
Share on other sites
Booblik    116

Надеюсь не надо говорить что лаунчер и клиент должны быть в одной папке? По скринам я наблюдаю вообще разные пути

Share this post


Link to post
Share on other sites
Humeniuk    0
9 minutes ago, Booblik said:

Надеюсь не надо говорить что лаунчер и клиент должны быть в одной папке? По скринам я наблюдаю вообще разные пути

все було в одній папці

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this